Views Popup (6.x-2.9) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: None
is: Engin

en: Field
is: Svæði

en: Views
is: Gagnasýn

en: Number of columns
is: Fjöldi dálka

en: Separator
is: Skilja

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Sortable
is: Raðanlegt

en: Both
is: Bæði

en: Alignment
is: Jöfnun

en: Grid
is: Grind

en: Hide
is: Fela

en: Ordered list
is: Raðaður listi

en: Unordered list
is: Óraðaður listi

en: Column
is: Dálkur

en: sort by @s
is: flokka eftir @s
