Views Popup (6.x-2.9) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Views
jv: View

en: Number of columns
jv: Cacahe kolom

en: Separator
jv: Watesan

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Sortable
jv: Bisa diurutaké

en: List type
jv: Daftar tipe

en: Both
jv: Karone

en: Hide
jv: Umpetaké

en: sort by @s
jv: urutaké karo @s
