Views Popup (6.x-2.9) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Field
kk: Өріс

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: sort by @s
kk: @s бойынша сұрыпта
