Views Popup (6.x-2.9) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: None
ku: هیچ

en: Field
ku: خانە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Hide
ku: بشارەوە

en: sort by @s
ku: ڕێکخراو به‌ @s
