Views Popup (6.x-2.9) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Field
sk: Pole

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Number of columns
sk: Počet stĺpcov

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Sortable
sk: Zoraďovateľný

en: List type
sk: Typ zoznamu

en: Both
sk: Oba

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: Grid
sk: Mriežka

en: Hide
sk: Skryť

en: Ordered list
sk: Usporiadaný zoznam

en: Unordered list
sk: Neusporiadaný zoznam

en: Column
sk: Stĺpec

en: Default sort
sk: Predvolené poradie

en: sort by @s
sk: zoradiť podľa @s
