Views Popup (6.x-2.9) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: None
sl: Brez

en: Field
sl: Polje

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Hide
sl: Skrij

en: sort by @s
sl: uredi po @s
