Views Popup (6.x-2.9) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Views
th: ดู

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Grid
th: ตะแกรง

en: Hide
th: ซ่อน

en: sort by @s
th: เรียงตาม @s
