Views Popup (6.x-2.9) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Field
az: Sahə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Number of columns
az: Sütunların sayı

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Sortable
az: Çeşidlənən

en: List type
az: Siyahı növü

en: Both
az: Hər ikisi

en: Alignment
az: Nizamlama

en: Grid
az: Cədvəl

en: Hide
az: Gizlət

en: Ordered list
az: Sifarişli siyahısı

en: Unordered list
az: Sıralanmamış siyahı

en: Column
az: Sütun

en: Default sort
az: Defolt çeşidləmə

en: sort by @s
az: @s ilə sırala

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
az: Üfüqi düzülmə yuxarı soldan başlayaraq sağa hərəkət edən elementləri yerləşdirəcək. Şaquli düzülmə yuxarı soldan başlayaraq aşağı hərəkət edən elementləri yerləşdirəcək.
