Views Popup (6.x-2.10) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: None
ka: არცერთი

en: Field
ka: ველი

en: Number of columns
ka: სვეტების რაოდენობა

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: List type
ka: ლისტის ტიპი

en: Both
ka: ორივე

en: Hide
ka: დამალვა
