Views Popup (6.x-3.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Table
ast: Tabla
