Views Popup (6.x-3.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Overview
ja: 概観

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: Default
ja: デフォルト

en: Views
ja: ビュー

en: Notes
ja: ノート

en: Inline
ja: インライン

en: Table
ja: テーブル

en: Customize
ja: カスタマイズ

en: Global
ja: グローバル

en: Row
ja: 行

en: Unformatted list
ja: フォーマットなしの一覧
