Views Popup (6.x-3.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Views
oc: Vistas

en: Notes
oc: Nòtas

en: Inline
oc: Sus la meteissa linha

en: Table
oc: Tablèu

en: Row
oc: Linha

en: Unformatted list
oc: Lista non mesa en forma
