Views Popup (6.x-3.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: Views
ps: ليدنې

en: Inline
ps: ننليكى

en: Table
ps: لښتيال

en: Row
ps: کتار
