Views Popup (6.x-3.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Overview
sl: Pregled

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Inline
sl: V vrstici

en: Table
sl: Tabela
