Views Popup (6.x-3.0-beta1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Overview
be: Агляд

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Notes
be: Заўвагі

en: Inline
be: Убудаваны

en: Table
be: Табліца
