Views Popup (6.x-3.0-beta1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Overview
ca: Resum

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Inline
ca: En línia

en: Table
ca: Taula

en: Customize
ca: Personalitza

en: Row
ca: Fila

en: Unformatted list
ca: Llista sense format
