Views Popup (6.x-3.0-beta1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Overview
et: Ülevaade

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Views
et: Vaated

en: Inline
et: Samal real

en: Table
et: Tabel

en: Global
et: Globaalne

en: Row
et: Rida

en: Unformatted list
et: Vormindamata nimekiri
