Views Popup (6.x-3.0-beta1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Views
eu: Bistak

en: Notes
eu: Oharrak

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Table
eu: Taula

en: Global
eu: Globala
