Views Popup (6.x-3.0-beta1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Overview
sq: Panorama

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Table
sq: Tabela
