Views Popup (6.x-3.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Views
fa: نماها

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: Inline
fa: درون خطی

en: Table
fa: جدول

en: Customize
fa: سفارشی کردن

en: Global
fa: سراسری

en: Unformatted list
fa: فهرست قالب‌بندی نشده
