Views Record Count (6.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Views
eo: Vidoj

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio
