Views Record Count (6.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг
