Views Record Count (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி
