Views Record Count (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Views
lt: Vaizdai

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė
