Views Record Count (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta
