Views Record Count (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Views
tr: Görünümler

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi
