Views RSS (6.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Link
ast: Enllaz

en: category
ast: categoría
