Views RSS (6.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Author
el: Συγγραφέας

en: Description
el: Περιγραφή

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: category
el: κατηγορία
