Views RSS (6.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Link
km: តំណ

en: category
km: ប្រភេទ
