Views RSS (6.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Author
ar: المؤلف

en: Description
ar: الوصف

en: Link
ar: رابط

en: category
ar: التصنيف
