Views RSS (6.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Title
gl: Título

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Link
gl: Ligazón

en: category
gl: categoría
