Views RSS (6.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Author
it: Autore

en: Description
it: Descrizione

en: category
it: categoria

en: Views RSS
it: Viste RSS

en: Latitude
it: Latitudine

en: Longitude
it: Longitudine
