Views RSS (6.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Link
kk: Сілтеме

en: category
kk: категориясы
