Views RSS (6.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Author
ku: نووسەر

en: Description
ku: دەربارە

en: Link
ku: بەستەر

en: category
ku: هاوپۆل
