Views RSS (6.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Author
ru: Автор

en: Description
ru: Описание

en: Link
ru: Ссылка

en: category
ru: категория

en: Views RSS
ru: RSS представлений

en: Latitude
ru: Широта

en: Longitude
ru: Долгота

en: Views Bonus Pack
ru: Бонус для Views
