Views RSS (6.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Link
sv: Länk

en: category
sv: kategori

en: Latitude
sv: Latitud

en: Longitude
sv: Longitud
