Views RSS (6.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: category
da: kategori

en: Latitude
da: Breddegrad

en: Longitude
da: Længdegrad

en: Author name
da: Forfatternavn
