Views RSS (6.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Description
hu: Leírás

en: Link
hu: Hivatkozás

en: category
hu: kategória

en: Views RSS
hu: Nézetek RSS

en: Latitude
hu: Földrajzi szélesség

en: Longitude
hu: Földrajzi hosszúság

en: Author name
hu: Szerző neve

en: Views Bonus Pack
hu: Nézetek Bónusz Csomag
