Views RSS (6.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Description
uk: Опис

en: Link
uk: Посилання

en: category
uk: категорія

en: Latitude
uk: Широта

en: Longitude
uk: Довгота

en: Feed Description
uk: Опис джерела
