Views RSS (6.x-1.0-beta4) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Description
cs: Popis

en: Link
cs: Odkaz

en: category
cs: kategorie

en: Author name
cs: Jméno autora
