Views RSS (6.x-1.0-beta4) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Omschrijving

en: category
nl: categorie

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Longitude
nl: Lengtegraad
