Views RSS (6.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Description
ro: Descriere

en: Link
ro: Legătură

en: category
ro: categorie

en: Latitude
ro: Latitudine

en: Longitude
ro: Longitudine
