Views RSS (6.x-1.0-beta4) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Nadpis

en: Description
sk: Popis

en: Link
sk: Odkaz

en: category
sk: kategória

en: Views RSS
sk: Zobrazenia RSS

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka
