Views RSS (6.x-1.0-beta5) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Title
de: Titel

en: Description
de: Beschreibung

en: category
de: Kategorie

en: Views RSS
de: RSS Ansichten

en: Latitude
de: geogr. Breite

en: Longitude
de: geogr. Länge

en: You need at least one field before you can configure your field settings
de: Sie müssen mindestens ein Feld definiert haben um die Einstellungen zu bearbeiten.

en: Author name
de: Autoren-Name
