Views RSS (6.x-1.0-beta5) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Description
he: תיאור

en: Link
he: קישור

en: category
he: נושא

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך
