Views RSS (6.x-1.0-beta5) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Description
ja: 説明

en: Link
ja: リンク

en: category
ja: カテゴリー

en: Latitude
ja: 緯度

en: Longitude
ja: 経度
