Views RSS (6.x-1.0-beta5) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Virsraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Link
lv: Saite

en: category
lv: kategorija

en: Author name
lv: Autora vārds
