Views RSS (6.x-1.0-beta5) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Link
pl: Odnośnik

en: category
pl: kategoria

en: Views RSS
pl: Kanały RSS dla widoków

en: Latitude
pl: Szerokość

en: Longitude
pl: Długość

en: Author name
pl: Nazwa autora
