Views RSS (6.x-1.0-beta5) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Title
pt: Título

en: Description
pt: Descrição

en: Link
pt: Ligação

en: category
pt: categoria

en: Views RSS
pt: Vistas RSS

en: Author name
pt: Nome do autor
