Views RSS (6.x-2.0-rc2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Views
fi: Näkymät

en: Format
fi: Muoto

en: Not a valid URL.
fi: Verkko-osoite ei kelpaa.

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style
